en pl język: facebook twitter darmowa wycena

nasza oferta

projektowanie i tworzenie stron internetowych

Podstawowym elementem budowania marki na obecnym rynku jest wysokiej jakości strona internetowa. Budowanie marki i renomy firmy na globalnych rynkach odbywa się właśnie przed monitorami. Ważne jest też pierwsze dobre wrażenie, które to często decyduje czy kontrahent skorzysta z naszych usług.

więcej »


rozwiązania ecommerce

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania dla handlu elektronicznego. Systemy sklepów internetowych pozwalają na prezentację produktów, edycję ich cech (cena, rozmiar, kolor itp.), zbieranie zamówień od klientów detalicznych i hurtowych, obsługę płatności, tworzenie i wysyłkę newslettera z nowościami dla klientów sklepu, wyszukiwanie produktów etc.

więcej »


system zarządzania treścią (freshCMS)

System Zarządzania Treścią (ang. Content Management System - CMS) służy do rozbudowy i aktualizowania serwisów internetowych bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania.

więcej »


marketing internetowy

Jeśli oczekujesz skuteczności od strony internetowej musisz poprawić jej obecność w Internecie oraz wpłynąć na jej integrację z ogólną strategią biznesową Twojej firmy. Do tego potrzebujesz solidnego planu marketingowego online.

więcej »


multimedia

Aby wyrazić swój produkt, usługę lub pomysł i zrobić wrażenie na swoich Klientach potrzeba skutecznej komunikacji. Animacja i efekty wizualne w połączeniu z efektami dźwiękowymi, muzyką i interaktywnoścą, mówią więcej niż tysiąc słów.

więcej »


projektowanie logo oraz identyfikacji wizualnej

FreshCreation zapewnia pełną obsługę projektową dla marketingu biznesowego oraz potrzeb reklamowych Twojej firmy. Od opracowania strategii komunikacji wizualnej, architektury marki przez projektowanie logotypów, kreację wizualną marki do projektowania katalogów oraz wizytówek, zapewniamy kompleksową usługę oraz zauważalne wyniki.

więcej »

Copyright © freshcreation