en pl język: facebook twitter darmowa wycena

marketing internetowy

Pozycjonowanie

Stworzenie i opublikowanie strony internetowej nie wystarczą, aby zaistnieć w sieci. Serwis należy jeszcze wypromować. Ponieważ podstawowym narzędziem wyszukiwania informacji w Internecie jest wyszukiwarka internetowa (ang. search engine), stosuje się działania, zmierzające do osiągnięcia przez stronę www jak najwyższych pozycji w wynikach takich wyszukiwarek. Działania te nazywane są pozycjonowaniem (ang. Search Engine Optimization - SEO).

Newsletter

Biuletyn informacyjny służy do informowania użytkowników serwisu o najświeższych informacjach czy nowościach w sklepie. Zajmujemy się kreacją graficzną, obsługą (tworzenie, wysyłka), oferujemy także moduły CMS, pozwalające na samodzielne zarządzanie subskrybentami, tworzenie i wysyłkę newslettera.

Promocja w Internecie

e-PR (Public Relations w Internecie) to działania zmierzające do wykreowania pozytywnego wizerunku w sieci. Usługa e-PR obejmuje stworzenie strategii komunikacji w Internecie oraz wybór narzędzi odpowiednich do osiągnięcia zamierzonego celu. A wybór środków jest spory: nowości na stronie www, newsletter, dodanie hasła w Wikipedii, blogi, film na YouTube, działania na forach dyskusyjnych, współpraca z portalami informacyjnymi, RSS, biura prasowe on-line i wiele innych. To, co nas wyróżnia, to połączenie słowa (PR) z technologią (wsparciem technicznym) - zatem oprócz internetowych działań PR oferujemy stworzenie szaty graficznej bloga i wdrożenie go, zaprojektowanie i oprogramowanie internetowego biura prasowego itd. more.


Skontaktuj się z nami juz dziś aby uzyskać szczegółowe informacje

lub sprawdź naszą pozostałą bogatą ofertę >>

Copyright © freshcreation