en pl język: facebook twitter darmowa wycena

warunki współpracy

Składając zamówienie w  agencji interaktywnej FreshCreation, potwierdzasz, że zgadzasz się z poniższymi warunkami.

Terminologia:

 1. Klient: to osoba, osoby, firmy lub organizacje korzystające z usług świadczonych przez FreshCreation.
   
 2. FreshCreation: partnerzy, ich pracownicy lub wyznaczeni agenci.
   
 3. Domena: adres strony internetowej określony przez Klienta.
   
 4. Hosting: udostępnianie miejsca na serwerach
Ogólne warunki:

 1. FreshCreation podejmie się wykonania usług tylko dla Klientów, którzy mają ukończone 18 lat.
   
 2. FreshCreation wykona pracę zgodnie ze wstępnymi ustaleniami z Klientami. Opłata za każdą dodatkową godzinę pracy to 50 PLN
   
 3. Jeśli zawieszenie pracy nad zleconym projektem nastąpi z winy Klienta lub FreshCreation będzie zmuszone czekać na materiały dłużej niż 3 tygodnie Klient jest zobowiązany ujścić opłatę administracyjną w wysokości 250 PLN
   
 4. FreshCreation nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne naruszenia praw autorskich spowodowane przez materiały dostarczone przez Klienta.
   
 5. W przypadku wykupienia usługi hostingowej przez Klienta, FreshCreation dołoży wszelkich starań, aby zapewnić rzetelną i profesjonalną obsługę Klienta w każdym czasie, ale nie gwarantuje, że strona internetowa umieszczona na tym hostingu będzie dostępna przez cały czas, szczególnie w przypadku awarii technicznej poza naszą kontrolą.
   
 6. FreshCreation nie gwarantuje specyficznych lub wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych dla stron i sklepów przez nas wykonanych.
   
 7. Nazwa domeny dla Klienta zostanie wykupiona dopiero po wpłaceniu zaliczki w wysokości 50%.
   
 8. Klient jest odpowiedzialny za odnowienie nazwy domeny . Jeśli nazwa domeny wygaśnie, FreshCreation nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za to. Jednak FreshCreation dołoży wszelkich starań, aby skontaktować się z Klientem w zakresie jej odnowienia.
   
 9. FreshCreation ma prawo do wyłączenia strony internetowej, w przypadku braku opłaty okresowej na odnowienie hostingu.
   
 10. Wszelkie skrypty, aplikacje CGI, skrypty PHP lub oprogramowanie (chyba, że ​​wyraźnie uzgodniono inaczej), napisane i stworzone przez FreshCreation pozostają własnością FreshCreation i nie mogą być komercyjnie powielane lub odsprzedawane bez zgody FreshCreation.
   
 11. FreshCreation nie ponosi odpowiedzialności za błędy Klientów, utratę danych, wprowadzenie wirusów lub uszkodzenia plików. W przypadku konieczności poprawienia błędów Klientów będą pobierane dodatkowe opłaty.
   
 12. FreshCreation zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków w dowolnym czasie, o których Klient zostanie powiadomiony 30 dni przed ich dokonaniem.
   
Warunki płatności:

 1. FreshCreation pobiera kaucję w wysokości 50% uzgodnionej ceny brutto przed rozpoczęciem pracy nad każdym zleconym projektem. Końcowa płatność 50% wartości wykonania usługi będzie pobrana po zakończeniu pracy nad zleconym projektem, ale przed jego opublikowaniem w internecie.
   
 2. Strona internetowa, grafika i każdy kod programowania pozostają własnością FreshCreation do momentu, aż wszystkie zaległe rachunki zostaną uregulowane w całości.
   
 3. Po wpłaceniu zaliczki przez Klienta i wykonaniu zleconego projektu przez FreshCreation, Klient ma obowiązek uregulowania całej uzgodnionej kwoty. W przypadku braku wpłaty FreshCreation podejmie odpowiednie działania prawne.
   
Warunki Programu Referencyjnego FreshCreation:

 1. FreshCreation będzie monitorować ten program na na bieżąco i zastrzega sobie prawo do zmiany, zawieszenia lub anulowania programu w dowolnym czasie z dowolnego powodu w czasie jego trwania.
   
 2. Osoba polecająca  otrzyma 10% wartości brutto pierwotnej umowy kontraktu za wszelkie usługi internetowe i graficzne wykonane dla poleconego Klienta. Płatność zostanie dokonana w ciągu 4 tygodni od momentu otrzymania przez FreshCreation całej kwoty umownej od poleconego Klienta.
   
 3. Program referencyjny dotyczy wyłącznie polecenia nowego Klienta, z którym FreshCreation nie miał do tej pory żadnego kontaktu.
   
 4. Brak limitów i ograniczeń, osoba polecająca może przyprowadzać tak wielu Klientów, ilu jest w stanie.
   
 5. Wszystkie przedłożone informacje są traktowane jako prywatne i nie będą udostępniane żadnej innej firmie.
   
 6. Jeśli macie Państwo pytania na temat naszego programu referencyjnego lub znacie Państwo firmę lub osobę którą chcecie polecić prosimy o kontakt z FreshCreation! Prosimy o podanie swoich danych kontaktowych oraz danych kontaktowych osoby lub firmy polecanej.
Copyright © freshcreation